Філії

Філії

Автошкола ВСА (всеукраїнська спілка автомобілістів) – це провідна автошкола в Києві, яка надає високоякісні послуги з навчання водіїв категорії “В”. У нашій автошколі є дві філії, одна на Троєщині та інша в районі Лук’янівки, що дозволяє нам бути зручними для більшої кількості студентів.

З нашою автошколою ви зможете навчитись водінню на будь-яких автомобілях за доступними цінами. Наші інструктори мають понад 10 років досвіду роботи і готові допомогти кожному студентові зрозуміти та оволодіти всіма необхідними навичками водіння. Ми гарантуємо супровід всіх наших студентів на протязі всього навчання та підтримку на екзаменах аж до самого моменту отримання водійського посвідчення.

Окрім цього, ми прагнемо забезпечити нашим студентам максимально комфортні умови для навчання, зокрема зручний графік занять, який дозволяє відвідувати заняття в зручний для вас час, а також зручне розташування філій в різних частинах міста. Наші студенти мають можливість вибрати найбільш зручний для них розклад занять, що дозволяє зекономити час та ефективно використовувати його на навчання.

Загалом, автошкола ВСА є найкращим вибором для тих, хто прагне оволодіти водійським мистецтвом на високому рівні. З нами ви зможете отримати якісну підготовку та впевненість на дорозі!