Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

Помилки на іспиті в сервісному центрі
Іспит в СЦ МВС

Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

Внутрішні іспити з водіння учні автошколи ВСА складають щосуботи. Іспит проходить у 2 етапи: майданчик та місто. На майданчику учні виконують кілька вправ: паралельне паркування, заїзд у гараж заднім ходом з двох сторін та розворот у 3 прийоми. У місті учні проїжджають один із трьох маршрутів, на яких оцінюються навички керування автомобілем, дотримання Правил дорожнього руху та виконання вимог екзаменатора.

Які ж помилки при здачі іспиту на автодромі є найпопулярнішими?

Підготовка до початку руху

Якщо учень не пристебнувся, не відрегулював дзеркала та сидіння, не ввімкнув поворотник перед початком руху – він отримує помилку за кожне невиконання вимог.

Торкання до фішок або стояння машини на лінії при виконанні заїзду в гараж або при паралельному паркуванні

Якщо контури транспортного засобу виступають за контрольні лінії або авто знаходиться на них – це вважається помилкою, якщо торкнута або збита фішка – це “нездача”, а кожна нова спроба, якщо таку надасть екзаменатор – також йде до помилки.

Поворотники

Кожне невключення поворотника в потрібний момент вважається помилкою, тому якщо починаєте або закінчуєте рух, повертаєте, розвертаєтесь або перестроюєтесь – включайте поворотник обов’язково.

Рядність

Багато учнів забувають про правила проїзду перехресть, а дарма, адже недотримання рядності — це груба помилка, яка може призвести до провалу іспиту.

Бічний інтервал

Мінімальна бічне відстань між автомобілями – відстань відкритих дверей, тобто. щонайменше 70 см. Менша відстань може призвести до фатальної помилки: псування майна або навіть загибелі людини. Тому недотримання бічного інтервалу – помилка.

Усього на внутрішньому іспиті автошколи ВСА є ліміт у незначні 3 помилки, як і в Сервісному Центрі МВС. Внутрішній іспит потрібен для того, щоб учень міг оцінити свої навички керування автомобілем та побачити помилки, над якими варто попрацювати.

А в разі, якщо ви все ж таки не достатньо впевнені в своїх силах – рекомендуємо взяти додаткове заняття.

Leave your thought here

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *